18261167_10208608836487328_414501139_o

Z Kadaně postupují hráči FK Ústí nad Labem

Prvním postupujícím na Velké finále turnaje E.ON Junior Cup je FK Ústí nad Labem, které ve finále porazilo FK Baník Sokolov 2:0. Další kvalifikace se hrají o víkendu 6. - 8. května.

Výsledky kvalifikace v Kadani:

Skupina A:

FK Český Lev Neštěmice – TJ Jiskra Aš 2:1 
FK SEKO Louny – 1. FC Karlovy Vary 0:6 
FK Baník Sokolov – FK Ústí nad Labem 1:3 
SK Roudnice nad Labem – FK Tatran Kadaň 0:1 
FK Ústí nad Labem – SK Roudnice nad Labem 4:0 
1. FC Karlovy Vary – FK Baník Sokolov 1:0 
TJ Jiskra Aš – FK SEKO Louny 2:1 
Mostecký fotbalový klub – FK Český Lev Neštěmice 0:0 
FK SEKO Louny – Mostecký fotbalový klub 0:4 
FK Baník Sokolov – TJ Jiskra Aš 2:0 
SK Roudnice nad Labem – 1. FC Karlovy Vary 1:1 
FK Tatran Kadaň – FK Ústí nad Labem 0:4 
1. FC Karlovy Vary – FK Tatran Kadaň 1:0 
TJ Jiskra Aš – SK Roudnice nad Labem 0:1 
Mostecký fotbalový klub – FK Baník Sokolov 0:1 
FK Český Lev Neštěmice – FK SEKO Louny 0:3 
FK Baník Sokolov – FK Český Lev Neštěmice 0:0 
SK Roudnice nad Labem – Mostecký fotbalový klub 0:0 
FK Tatran Kadaň – TJ Jiskra Aš 2:2 
FK Ústí nad Labem – 1. FC Karlovy Vary 4:0 
TJ Jiskra Aš – FK Ústí nad Labem 0:8 
Mostecký fotbalový klub – FK Tatran Kadaň 4:0 
FK Český Lev Neštěmice – SK Roudnice nad Labem 1:0 
FK SEKO Louny – FK Baník Sokolov 0:5 
SK Roudnice nad Labem – FK SEKO Louny 3:0 
FK Tatran Kadaň – FK Český Lev Neštěmice 1:0 
FK Ústí nad Labem – Mostecký fotbalový klub 0:0 
1. FC Karlovy Vary – TJ Jiskra Aš 3:1 
Mostecký fotbalový klub – 1. FC Karlovy Vary 2:0 
FK Český Lev Neštěmice – FK Ústí nad Labem 0:4 
FK SEKO Louny – FK Tatran Kadaň 0:4 
FK Baník Sokolov – SK Roudnice nad Labem 3:0 
FK Tatran Kadaň – FK Baník Sokolov 0:4 
FK Ústí nad Labem – FK SEKO Louny 5:0 
1. FC Karlovy Vary – FK Český Lev Neštěmice 1:2 
TJ Jiskra Aš – Mostecký fotbalový klub 0:2 

Skupina B:

FC Cheb – SK Havran Kryry 4:0 
FK Litoměřicko – SK Ervěnice-Jirkov 0:0 
SK Kladno – Junior Chomutov 0:0 
FK Ostrov – FA Petra Voříška 0:1 
Junior Chomutov – FK Ostrov 0:1 
SK Ervěnice-Jirkov – SK Kladno 1:0 
SK Havran Kryry – FK Litoměřicko 0:2 
TJ Krásný Dvůr – FC Cheb 0:3 
FK Litoměřicko – TJ Krásný Dvůr 8:0 
SK Kladno – SK Havran Kryry 2:0 
FK Ostrov – SK Ervěnice-Jirkov 2:0 
FA Petra Voříška – Junior Chomutov 1:0 
SK Ervěnice-Jirkov – FA Petra Voříška 0:3 
SK Havran Kryry – FK Ostrov 0:1 
TJ Krásný Dvůr – SK Kladno 0:5 
FC Cheb – FK Litoměřicko 1:1 
SK Kladno – FC Cheb 0:0 
FK Ostrov – TJ Krásný Dvůr 5:0 
FA Petra Voříška – SK Havran Kryry 2:1 
Junior Chomutov – SK Ervěnice-Jirkov 2:0 
SK Havran Kryry – Junior Chomutov 0:3 
TJ Krásný Dvůr – FA Petra Voříška 0:5 
FC Cheb – FK Ostrov 2:2 
FK Litoměřicko – SK Kladno 1:2 
FK Ostrov – FK Litoměřicko 2:0 
FA Petra Voříška – FC Cheb 2:1 
Junior Chomutov – TJ Krásný Dvůr 7:0 
SK Ervěnice-Jirkov – SK Havran Kryry 2:0 
TJ Krásný Dvůr – SK Ervěnice-Jirkov 0:5 
FC Cheb – Junior Chomutov 0:1 
FK Litoměřicko – FA Petra Voříška 0:1 
SK Kladno – FK Ostrov 0:0 
FA Petra Voříška – SK Kladno 1:0 
Junior Chomutov – FK Litoměřicko 1:2 
SK Ervěnice-Jirkov – FC Cheb 1:1 
SK Havran Kryry – TJ Krásný Dvůr 7:0 

Tabulka skupiny A:
1. FK Ústí nad Labem 8 7 1 0 32:1 22 
2. FK Baník Sokolov 8 6 1 1 17:3 19 
3. Mostecký fotbalový klub 8 4 3 1 12:1 15 
4. FK ČL Neštěmice 8 4 2 2 14 
5. 1. FC Karlovy Vary 8 3 1 4 12:11 10 
6. FK Tatran Kadaň 8 3 1 4 8:15 10 
7. SK Roudnice nad Labem 8 2 2 4 5:10 8 
8. TJ Jiskra Aš 8 1 1 6 6:21 4 
9. FK SEKO Louny 8 0 0 8 1:32 0

Tabulka skupiny B:
1. FA Petra Voříška 8 7 0 1 15:3 21 
2. FK Ostrov 8 6 2 0 14:2 20 
3. Junior Chomutov 8 4 1 3 14:4 13 
4. SK Kladno 8 3 3 2 9:3 12 
5. FK Litoměřicko 8 3 2 3 14:7 11 
6. SK Ervěnice-Jirkov 8 3 2 3 9:8 11 
7. FC Cheb 8 2 4 2 12:7 10 
8. SK Havran Kryry 8 1 0 7 8:16 3 
9. TJ Krásný Dvůr 8 0 0 8 0:45 0

Nadstavba:

Semifinále: 
FK Ústí nad Labem – FK Ostrov 4:0 
FA Petra Voříška – FK Baník Sokolov 1:7 

O 17. místo: 
FK SEKO Louny – TJ Krásný Dvůr 3:0 

O 15. místo: 
TJ Jiskra Aš – SK Havran Kryry 2:1 

O 13. místo: 
SK Roudnice nad Labem – FC Cheb 1:0 

O 11. místo: 
FK Tatran Kadaň – SK Ervěnice-Jirkov 1:4 

O 9. místo: 
1. FC Karlovy Vary – FK Litoměřicko 2:0 

O 7. místo: 
FK ČL Neštěmice – SK Kladno 0:1 

O 5. místo: 
Mostecký fotbalový klub – Junior Chomutov 1:0 

O 3. místo: 
FA Petra Voříška - FK Ostrov 3:2 

Finále: 
FK Ústí nad Labem – FK Baník Sokolov 2:0

Nejlepší hráči turnaje:
Nejlepší střelec: Aleš Březina (12 gólů, FA Petra Voříška)
Nejlepší brankář: Alexandra Kroupová (FC Cheb)
Nejlepší hráč: Filip Kočvara (FK Ústí nad Labem)

Další kvalifikace se odehrají příští víkend (6. května – Kamenný Újezd, 7. května – Humpolec, 8. května – Strakonice).