Začalo přihlašování na 13. ročník E.ON Junior Cupu

10

Nový ročník turnaje pro desetileté hráče začne 1. května v Kadani. Kvalifikací se odehraje 10 a vítězové získají postup na Velké finále. To bude v září a hlavní cena je lákavá - pobyt v Monaku v doprovodu Jana Kollera.

„E.ON Junior Cup je fotbalový turnaj pro kategorii U10. Letos se koná třináctý ročník a vítězství obhajuje SK Slavia Praha,“ uvedl Marek Pagač, vedoucí projektu E.ON Rodinný fotbálek. „Během května a června se o víkendech nebo svátcích odehraje 10 kvalifikačních kol. Turnaj se hraje systémem 7+1 a na každého hráče opět čeká míč PUMA a další zajímavé ceny.“

Turnaje se odehrají po celé České republice a přihlásit se může každý klub, který má hráče pro danou kategorii. Limit u hráčů je 1. 1. 2007 a mladší, u hráček 1. 1. 2006 a mladší. Do Velkého finále, které se odehraje v Roudném na jihu Čech u Českých Budějovic, se probojují vítězové kvalifikací. Ty doplní ligové kluby a zahraniční hosté. Termín závěrečného turnaje je 8. až 10. září.

Hlavní cena Velkého finále bude pobyt v Monaku za doprovodu historicky nejlepšího střelce české reprezentace Jana Kollera. „V rámci pobytu se s vítězným týmem podíváme na trať formule, navštívíme Oceánografické muzeum, projdeme si město nebo navštívíme nejvyšší francouzskou soutěž Ligue 1 včetně zavádění hráčů na hřiště. Program bude plný zajímavých momentů,“ dodal dále Pagač.

Více o projektu a přihlašovací formulář je na http://bit.ly/EJC_2017_PR_F

 

Seznam kvalifikačních kol:
1.5. Kadaň
6.5. Kamenný Újezd u ČB
7.5. Humpolec
8.5. Strakonice
13.5. Raková
20.5. Litovel
21.5. Háj ve Slezsku
28.5. Nové Město nad Metují
10.6. Veselí nad Moravou
11.6. Bystřice pod Hostýnem