SETERM Velké finále

Konečné pořadí

RSC Anderlecht

1. místo - RSC Anderlecht

Přejít na detail týmu
AC Sparta Praha

2. místo - AC Sparta Praha

Přejít na detail týmu
SK Sigma Olomouc

3. místo - SK Sigma Olomouc

Přejít na detail týmu
FK Ústí nad Labem

4. místoFK Ústí nad Labem

Přejít na detail týmu
SK Slavia Praha

5. místoSK Slavia Praha

Přejít na detail týmu
Luceafarul Kluž

6. místoLuceafarul Kluž

Přejít na detail týmu
Hertha BSC

7. místoHertha BSC

Přejít na detail týmu
ŠK Slovan Bratislava

8. místoŠK Slovan Bratislava

Přejít na detail týmu
SFC Opava

9. místoSFC Opava

Přejít na detail týmu
FC Hradec Králové

10. místoFC Hradec Králové

Přejít na detail týmu
FC Schalke 04

11. místoFC Schalke 04

Přejít na detail týmu
ACS Kinder Sg. de Mureš

12. místoACS Kinder Sg. de Mureš

Přejít na detail týmu
FK Hodonín

13. místoFK Hodonín

Přejít na detail týmu
FK Šumperk

14. místoFK Šumperk

Přejít na detail týmu
FK Česká Třebová

15. místoFK Česká Třebová

Přejít na detail týmu
FC Zbrojovka Brno

16. místoFC Zbrojovka Brno

Přejít na detail týmu
1. FK Příbram

17. místo1. FK Příbram

Přejít na detail týmu
1. FC Slovácko

18. místo1. FC Slovácko

Přejít na detail týmu
FC Sparta Brno

19. místoFC Sparta Brno

Přejít na detail týmu
FC Hlučín

20. místoFC Hlučín

Přejít na detail týmu
FK Mladá Boleslav

21. místoFK Mladá Boleslav

Přejít na detail týmu
Bohemians Praha 1905

22. místoBohemians Praha 1905

Přejít na detail týmu
SK Dynamo České Budějovice

23. místoSK Dynamo České Budějovice

Přejít na detail týmu
FC Fastav Zlín

24. místoFC Fastav Zlín

Přejít na detail týmu
FC Vysočina Jihlava

25. místoFC Vysočina Jihlava

Přejít na detail týmu
AS Monaco FC

26. místoAS Monaco FC

Přejít na detail týmu
SKP České Budějovice

27. místoSKP České Budějovice

Přejít na detail týmu
MFK Karviná

28. místoMFK Karviná

Přejít na detail týmu
TJ Lanškroun

29. místoTJ Lanškroun

Přejít na detail týmu
FK Kohouti Rokycany

30. místoFK Kohouti Rokycany

Přejít na detail týmu
MFK Frýdek-Místek

31. místoMFK Frýdek-Místek

Přejít na detail týmu
FC MAS Táborsko

32. místoFC MAS Táborsko

Přejít na detail týmu
FC Baník Ostrava

33. místoFC Baník Ostrava

Přejít na detail týmu
TJ Sokol Hrusice

34. místoTJ Sokol Hrusice

Přejít na detail týmu
SC Xaverov Horní Počernice

35. místoSC Xaverov Horní Počernice

Přejít na detail týmu
FC Slovan Liberec

36. místoFC Slovan Liberec

Přejít na detail týmu
AC Sparta Praha - dívky

37. místoAC Sparta Praha - dívky

Přejít na detail týmu
TJ Tatran Kohoutovice

38. místoTJ Tatran Kohoutovice

Přejít na detail týmu
FK Tatran Prachatice

39. místoFK Tatran Prachatice

Přejít na detail týmu
Malše Roudné

40. místoMalše Roudné

Přejít na detail týmu