Týdenní kvízovačka

Soutěž byla ukončena

Výherci posledního kola

  • Vlasta Havelková
  • Stanislav Průcha
  • Zuzka Frömlová

Zobrazit předchozí výherce

Zobrazit předchozí výherce

DatumOtázkaVýherce
20.11. - 24.11.

Které české týmy hrály Bayernwerk Cup 2017?

SK Sigma Olomouc, SFC Opava

Vlasta Havelková
Stanislav Průcha
Zuzka Frömlová

13.11. - 17.11.

Kolik gólů bylo vstřeleno ve finále kvalifikace E.ON Junior Cupu v Rakové (13. květen 2017)?

3

Anna Slámová
Milena Janková
Jan Zuska

6.11. - 10.11.

Kde se konala první kvalifikace E.ON Junior Cupu 2017?

Kadaň

Aleš Maurer
Patrik Berger
Ludmila Vilímová

30.10. - 3.11.

Které týmy byly v roce 2016 v Gilchingu?

Xaverov Horní Počernice a Zbrojovka Brno

Karla Balejová
Jiří Kulíšek
Ondřej Chromčík

23.10. - 27.10.

Který tým skončil na 3. místě na turnaji SETERM Velké finále?

SK Sigma Olomouc

Drahomír Dubina
Hana Holubová
Jarmila Turčinová

16.10. - 20.10.

Ve kterém klubu hrál patron projektu Jan Koller během své kariéry v Německu?

Borussia Dortmund

Václav Dřízhal
Michala Karpíšková
Libor Petr

9.10. - 13.10.

Kolikátý ročník E.ON Junior Cupu se konal v roce 2017?

13

Milan Trnka
Jindřich Lípa
Milan Herka

2.10. - 6.10.

Který tým jel do Bruselu?

FK Ústí nad Labem

Zbyněk Lošťák
Marek Nedoma
Daniela Dočkálková

25.9. - 29.9.

Kolik gólů bylo v střeleno v základní hrací době finále SETERM Velkého finále 2017 mezi Anderlechtem a Spartou Praha?

4

Radovan Filipec
Libor Cagášek
Hana Vejvodová

18.9. - 22.9.

Které týmy hrály o 3. místo na Velkém finále 2017?

Olomouc a Ústí nad Labem

Lada Kunetková
Jaroslav Maitner
Renata Šormová

11.9. - 15.9.

Kdo vyhrál SETERM Velké finále?

Jan Holý
Jana Morávková
Jan Ilco

4.9. - 8.9.

Na jakém místě skončil E.ON Czech Team U7 na turnaji Kinder Cup v rumunském Targu Mureš?

10

Zbyněk Lošťák
Petra Koudelková
Věra Weberová

28.8. - 1.9.

Na jakém místě skončil E.ON Czech Team U9 na turnaji Kinder Cup v rumunském Targu Mureš?

Na žádném, neúčastnili se

Martin Hlavica
Petra Radousova
Bohuslava Valová

21.8. - 25.8.

Na jakém místě skončil E.ON Czech Team U8 na turnaji Kinder Cup v rumunském Targu Mureš?

6

Josef Novák
Jana Janků
Petra Radousova

14.8. - 18.8.

Do jakého rumunského města jezdí pravidelně výběr z fotbalové školy – E.ON Czech Team?

Targu Mureš

Mirek Libich
Věra Lamačová
Ludvík Jaroš

7.8. - 11.8.

Vyjmenujte zahraniční týmy na SETERM Velkém finále 2017.

Hertha Berlín, Anderlech Brusel, AS Monako, ŠK Slovan Bratislava, Schalke 04

Jan Weber
Jarmila Sojáková
Petra Macků

31.7. - 4.8.

Který tým vyhrál E.ON Beach Junior Cup 2017?

SK Dynamo České Budějovice

Běla Kraidlová
Milan Kyas
Kamil Janečka

24.7. - 28.7.

Kolik dětí hrálo kvalifikaci E.ON Junior Cupu 2017 v Humpolci?

302

Kristián Tomek
Jana Vítovcová
Jaroslav Vítovec

17.7. - 21.7.

Ve kterém termínu se uskuteční SETERM Velké finále 2017?

8. – 10. září

Tomáš Šebek
Ladislav Beran
Lukášek Rubeš

10.7. - 14.7.

V jaké obci je energeticky úsporný E.ON Stadion?

Roudné

Daniela Petrtýlová
Kamila Švrčková
Jana Janků

3.7. - 7.7.

Kdo je patronem projektu E.ON Rodinný fotbálek pro rok 2017?

Jan Koller

Kamila Švrčková
Jana Janků
Dana Gregorová

26.6. - 30.6.

Kolik turnusů má E.ON Fotbalová škola v roce 2017?

3

Dušan Beťko
Iveta Ladnarová
Jakub Frouz

19.6. - 23.6.

Kdo vyhrál poslední letošní kvalifikaci E.ON Junior Cupu v Bystřici pod Hostýnem?

Frýdek-Místek

Aleš Novák
Jaroslav Dědic
Verča Libichová

12.6. - 16.6.

Kdo vyhrál kvalifikaci E.ON Junior Cupu ve Veselí nad Moravou?

Hodonín

Radek Vlček
Zuzana Frömlová
Simon Gaži

5.6. - 9.6.

Kolik gólů bylo vstřeleno ve finále kvalifikace E.ON Junior Cupu 2017 v Novém Městě nad Metují?

1

Radim Hnaníček
Jana Volejníková
Barbora Klejchová

29.5. - 2.6.

Který tým skončil na 3. místě kvalifikace E.ON Junior Cupu v Novém Městě nad Metují, která se hrála v neděli 28. května 2017?

FC Sparta Brno

Aleš Kašpárek
Marek Slavíček
Tomáš Tůma

22.5. - 26.5.

Které týmy se probojovaly do finále kvalifikace E.ON Junior Cupu v Háji ve Slezsku (21. května 2017)?

MFK Frýdek-Místek a FC Hlučín

Michal Baranec
Lucka Pokorná
Aneta Hlavicová

15.5. - 19.5.

Který tým vyhrál kvalifikaci E.ON Junior Cupu v Rakové (hrána 13. 5. 2017)?

FK Kohouti Rokycany

Kubíček Zemánek
Petr Horák
Helena Tajcova

8.5. - 12.5.

Kolik týmů hrálo kvalifikaci turnaje E.ON Junior Cup 2017 ve Strakonicích?

24

Václav Dobal
Jan Riepl
Martina Sislová

1.5. - 5.5.

Kolik týmů hrálo první kvalifikaci E.ON Junior Cupu 2017 v Kadani?

Dominik Jílek
Lukáš Petrák
Libor Granec

24.4. - 28.4.

Kde se hrálo Velké finále E.ON Junior Cupu v roce 2016?

Roudné

Eliška Wimmerová
Romana Zrubcová
Jan Weber

17.4. - 21.4.

Kde se bude hrát 10. kvalifikační kolo turnaje E.ON Junior Cup 2017?

Bystřice pod Hostýnem

Jára Morávek
Ladislava Novotná
Mirka Škampová

10.4. - 14.4.

Kde se bude hrát třetí kvalifikace E.ON Junior Cupu?

Alena Luxová
Jan Holý
Andrea Trnková

3.4. - 7.4.

Kde se bude hrát druhé kolo kvalifikace E.ON Junior Cupu 2017?

Jiří Čapla
Ludmila Fulínová
Marcel Hudeček

27.3. - 31.3.

Kde se bude hrát první kvalifikace E.ON Junior Cupu 2017

František Beneš
Petra Pohanková
Nikola Jurčíková