Velká vánoční soutěž

Velká vánoční
soutěž

15. - 1. 12. 2016
Zahrajte si s námi o hromadu cen!

Přehled výher

Kategorie
TOP fotbalové foto

UmístěníCenyVýherci
1. místoTaška Borussia Dortmund, kšiltovka Borussia Dortmund, kniha Fotbalová angličtina a němčina pro budoucí hvězdy, set svítilen na kolo, gumový náramek z kolekce E.ON Rodinný fotbálekAndreas Drastík (1.)
2. - 3. místoBaťoh Borussia Dortmund, kniha Fotbalová angličtina a němčina pro budoucí hvězdy, kniha Jan Koller, set svítilen na kolo, gumový náramek z kolekce E.ON Rodinný fotbálekMirek Kocour (2.)
Aleš Pumprla (3.)
4. - 6. místoGymsack Borussia Dortmund, kniha Fotbalová angličtina a němčina pro budoucí hvězdy, set svítilen na kolo, gumový náramek z kolekce E.ON Rodinný fotbálekMartin Šuba (4.)
Luboš Konečný (5.)
Yvonne Jansová (6.)
7. - 15. místoMikina Borussia Dortmund, kniha Fotbalová angličtina a němčina pro budoucí hvězdy, gumový náramek z kolekce E.ON Rodinný fotbálekEva Ptáčníková (7.)
Markéta Konečná (8.)
Hana Holubová (9.)
Vít Jílek (10.)
Karla Balejová (11.)
Jan Barát (12.)
Kamila Švrčková (13.)
Milan Holčík (14.)
Alena Tomečková (15.)
16. místoTričko Borussia Dortmund, kniha Fotbalová angličtina a němčina pro budoucí hvězdy, gumový náramek z kolekce E.ON Rodinný fotbálekAndrea Andrliková (16.)
17. místoTričko Borussia Dortmund, kniha Fotbalová angličtina a němčina pro budoucí hvězdy, gumový náramek z kolekce E.ON Rodinný fotbálekIngrid Valentová (17.)
18. místoTričko Borussia Dortmund, kniha Fotbalová angličtina a němčina pro budoucí hvězdy, gumový náramek z kolekce E.ON Rodinný fotbálekStanislav Harazin (18.)
19. místoTričko Borussia Dortmund, kniha Fotbalová angličtina a němčina pro budoucí hvězdy, gumový náramek z kolekce E.ON Rodinný fotbálekJana Fibikarova (19.)
20. místoTričko Borussia Dortmund, kniha Fotbalová angličtina a němčina pro budoucí hvězdy, gumový náramek z kolekce E.ON Rodinný fotbálekVeronika Glosová (20.)

Kategorie
Týmová výzva

UmístěníCenyVýherci
1. místoVak na míče, gumové náramky z kolekce E.ON Rodinný fotbálek (dětské)Martin Šuba (1.)
2. místoVak na míče, gumové náramky z kolekce E.ON Rodinný fotbálek (dětské)Štěpánka Hvězdová (2.)
3. místoVak na míče, gumové náramky z kolekce E.ON Rodinný fotbálek (dětské)Matyáš Kocman (3.)

Kategorie
Foto s celebritou

UmístěníCenyVýherci
1. místoGymsack Borussia Dortmund, kniha Fotbalová angličtina a němčina pro budoucí hvězdy, gumový náramek z kolekce E.ON Rodinný fotbálekDenis Kocman (1.)
2. místoGymsack Borussia Dortmund, kniha Fotbalová angličtina a němčina pro budoucí hvězdy, gumový náramek z kolekce E.ON Rodinný fotbálekMirek Kocour (2.)
3. místoGymsack Borussia Dortmund, kniha Fotbalová angličtina a němčina pro budoucí hvězdy, gumový náramek z kolekce E.ON Rodinný fotbálekAleš Pumprla (3.)

Kategorie
Výherce hlasování

UmístěníCenyVýherci
1. místoKrabice Jan Koller, kniha Fotbalová angličtina a němčina pro budoucí hvězdy, gumový náramek z kolekce E.ON Rodinný fotbálekTomáš Bláha (1.)